شماره پشتیبانی: ۷۲۱۱۳-۰۲۱

راهنمای خرید کیف های حمل غذا

دانستنی های رستوران / ۱۳, اسفند ۱۳۹۷
راهنمای خرید کیف های حمل غذا
کیف های عایق حمل غذا با کنترل کردن رطوبت غذا به حفظ دمای آن و در نتیجه با حفظ رطوبت غذاهایی که تر هستند به تازه ماندن آنها نیز کمک میکنند. همچنین این کیف ها برای تحویل درست پیتزا، سینی های سرو ، غذاهایی که در ظرف سرو میشوند یا قوطی های سودا و نوشیدنی ها که برای مراسم تدارک دیده اید ، ضروری هستند.

موارد استفاده ازکیف های عایق حمل غذا

رساندن غذا از آشپزخانه به مشتری بدون استفاده از ابزارمناسب میتواند چالشی در جهت یک تحویل ناموفق باشد، برای مثال ممکن است پیتزاها سرد یا بهم ریخته (به دیواره های جعبه برخورد کنند) تحویل داده شوند. یا احتمال شکستن شیشه های سودا و یا بهم ریختگی ساندویچ ها و سفارشات دیگر وجود دارد.  اینجاست که کیف های عایق حمل غذا راهکار مناسبی هستند. این کیف ها جهت استفاده در واحدهای تجاری و آماده سازی و یا دلیوری رستوران ها و فست فود ها بسیار متنوع هستند. تعدادی از آنها قابلیت استفاده برای تحویل منوهایی با چند آیتم را دارند. مثلا علاوه بر حمل پیتزا در کنار آن پیش غذاها و ساندویچ های لقمه پیچ و رولتی، بال سوخاری، استیک موزارلا و یا فرنچ فرایز را نیز تحویل داد.

کیف های حمل خنک کننده برای انتقال قوطی ها، بطری ها، محفظه های بیرون بر (بن ماری ها)، ساندویچ های سرد، ظروف نگه داری غذا، برگرهای گریل شده و پاستای Ziti و حتی دسرهای چیز کیک مناسب هستند. تصمیم گیری در رابطه با اینکه کدام برند برای نیاز شما بهتر است یا انتخاب نمونه درست جهت حمل، میتواند تفاوت را در کسب وکار بهینه ایجاد کند.

مواد سازنده لایه بیرونی کیف های عایق حمل غذا

این کیف ها با روکش های نایلونی (Nylon) یا وینیل (Vinyl) موجودند. مقاومت هر دو این مواد در برابر آب آنها را برای تحویل سفارش در هر شرایط آب و هوایی نظیر باران و برف ایده آل ساخته است. کیف های با روکش عایق نایلونی گران قیمت تر از روکش وینیلی میباشند. روکش های نایلونی خاصیت گردش هوا دارند که امکان گرم نگه داشتن داخل کیف، حداقل بخار و رطوبت و در نتیجه برشته ماندن پیتزا در هنگام تحویل را مهیا میسازند.

کیف های با روکش وینیلی گردش هوای راحتی ندارند بنابراین رطوبت داخل کیف محصور میشود و خراب شدن غذا را سرعت  میبخشد. گرچه از لحاظ قیمت به گرانی روکش نایلونی نیست اما برای تحویل مقاصد نزدیک در منطقه رستوران شما کار را بخوبی پیش میبرد.   

 

کیف حمل غذای بزرگ

کیف حمل غذای کوچک

باکس موتور

کیف حمل غذای متوسط

+ مشاهده محصولات بیشتر این دسته

 

   کیف های عایق حمل غذای قابل شست و شو در ماشین ظرفشویی

تمام کیف های عایق حمل غذا قابل تمیز شدن در زمان مورد نیازهستند. از طرفی کیف هایی هم وجود دارند که قابل شست وشو در ماشین ظرفشویی هستند. برای سرعت بیشتر و نظافت کارآمد میتوانید انتهای شب داخل ماشین ظرفشویی قرار دهید.

انواع درب (پوشش) کیف های عایق حمل غذا

وظیفه  کیف های قابل حمل غذا ایجاد اطمینان برای کاربر است که غذاها از آشپزخانه تا تحویل به مشتری تا جایی که ممکن است گرم و مواد غذایی ونوشیدنی های که سرد سرو میشوند، سرد باقی بمانند. کیفیت درپوش کیف برای رسیدن به این هدف ضروری است. این درپوش میتواند به شکل چسبی یا زیپی باشد. بعضی از کیف ها دکمه های جانبی اضافی دارند که برای حفاظت بیشتر تعبیه شده است. علاوه بر گرم سرو شدن و تحویل آن، بستن درپوش کمک میکند تا غذا در داخل آن و حین حمل و نقل کمترین حرکت  را داشته باشد. بدین ترتیب ما را از بسته بندی سریع و آسان و تحویل درست و به موقع مطمئن خواهد ساخت.

مترجم فاطمه اسماعیلی