شماره پشتیبانی: ۷۲۱۱۳-۰۲۱
سایر خبرها
گزارش اولین دوره مسابقات ملی چای ایران

گزارش اولین دوره مسابقات ملی چای ایران

۱۳۹۸/۰۷/۲۵
اولین دوره مسابقات ملی چای ایران که با عضویت ایران در TMC، در تقویم جهانی مسابقات چای هم گنجانده شده است، طی روزهای بیست و سوم تا بیست و پنجم مهرماه ۹۸ در هتل لاله تهران برگزار گردید.
Dritan Alsela باریستای محبوب

Dritan Alsela باریستای محبوب

۱۳۹۸/۰۱/۲۱
Dritan باریستای ۴۰ ساله‌ای است که در رشته خود یعنی قهوه مهارت و تخصص ویژه‌ای دارد. او کار خود را به صورت حرفه‌ای و با وسواس خاصی انجام می‌دهد حتی اگر آن کار آسیاب کردن قهوه بنا به درخواست خریداران دستگاه قهوه باشد، از بی عیب بودن هر بخش از فرآیند قهوه اطمینان حاصل می‌نماید.
روند رو به رشد قهوه در سال ۲۰۱۹

روند رو به رشد قهوه در سال ۲۰۱۹

۱۳۹۷/۱۰/۲۵
قهوه یکی از نوشیدنی‌های اساسی در ایالات متحده آمریکا و سایر نقاط دنیاست. قهوه همچنین در صنایع غذایی اهمیت زیادی دارد. برای فردی که به عنوان مدیر یک رستوران یا کارمند آن درصنایع غذایی است، دانستن این نکته مهم است که در راستای تمایلات و درخواست‌های جدید قرار بگیرد، بنابراین باید تشخیص دهد که چه چیزی جدید و معروف است. در این مطلب چند مورد کلی از تمایلات که باید در صنعت قهوه به آن توجه داشت، ذکر شده است.
انواع قهوه با پایه اسپرسو

انواع قهوه با پایه اسپرسو

۱۳۹۷/۱۰/۲۳
نوشیدنی‌هایی که با پایه اسپرسو درست می‌شوند در واقع از سه عنصر اسپرسو، فوم شیر و شیر بخار داده شده تشکیل شده‌اند که اسپرسو اصلی‌ترین قسمت آن است. عموما مشتقات اسپرسو با دستگاه‌های قهوه ساز درست می‌شوند.
انواع تجهیزات تخصصی قهوه

انواع تجهیزات تخصصی قهوه

۱۳۹۷/۱۰/۲۳
هیچ چیزی یک مشتری را به اندازه این راضی نخواهد کرد که در یک کافی شاپ قدم بزند و منویی متنوع پر از کاپوچینو، لته، اسپرسوها و ... را ببیند. داشتن انتخاب‌های متنوع و متعدد از نوشیدنی‌های قهوه، در کار شما تطبیق‌پذیری بی‌نظیری را به وجود می‌آورد. با مطالعه این راهنما، می‌توانید تجهیزات و لوازم جانبی تخصصی قهوه را به‌درستی پیدا کنید تا اطمینان حاصل کنید که نوشیدنی داغ با طعمی عالی سرو می‌شود.
انواع رست قهوه

انواع رست قهوه

۱۳۹۷/۱۰/۰۵
هیچ نوشیدنی گرمی پرطرفدارتر و محبوب‌تر از قهوه، که باعث نشاط صبحگاهی و سرحالی شود یا به عنوان یک دسر آخر شب استفاده گردد، در دنیا وجود ندارد. در واقع، آخرین تحقیقات نشان می‌دهد که در حدود ۵۴ درصد از مردم بالای ۱۸ سال آمریکا حداقل یک فنجان قهوه در روز می‌نوشند.
انواع چای

انواع چای

۱۳۹۷/۱۰/۰۲
چای یکی از باستانی‌ترین نوشیدنی‌های مفید در سراسر کره زمین است که با قرار دادن برگه خشک آن داخل آب (دم کردن) آماده می‌شود. افراد زیادی نوشیدن چای را به قهوه ترجیح می‌دهند، چرا که ترکیب معینی از آن در مقایسه با همان مقدار از کافئین انسان را سرحال می‌کند.
چگونه قهوه فرنچ پرس درست کنیم؟

چگونه قهوه فرنچ پرس درست کنیم؟

۱۳۹۷/۱۰/۰۲
قهوه فرنچ پرس به یکی از معروف ترین متدهای دم کردن قهوه در صنایع غذایی تبدیل شده که انتظار می‌رود به دلیل عطر و طعم فوق العاده‌ای که تولید می‌کند در هر کافی شاپ، کافه و یا رستورانی مورد استقبال قرار گیرد. این روش را یاد بگیرید و دستورالعمل‌های تخصصی فرنچ پرس را دنبال کنید تا در هر زمانی بهترین و مناسب‌ترین فنجان قهوه را درست کنید.