شماره پشتیبانی: ۷۲۱۱۳-۰۲۱

پرسش های متداول

آیا سایت داری مجوز های معتبر و مطمئن می باشد؟

بله دارای نماد اطمینان الکترونیک وزارت صنایع و معادن می باشد. شما با خیالی آسوده می توانید خرید و یا سفارشات خود را ثبت نمایید.

من پس از پرداخت از طریق درگاه و انتقال به وب سایت باخطای پرداخت ناموفق مواجه می شوم؟

گاهی بروز مشکل در اتصال درگاه های پرداخت با وبسایت و یا مشکلات فنی سرور درگاه های بانکی، سبب ناموفق بودن پرداخت شما می شود که با این خطا مواجه می شوید. به هیچ وجه نگران نباشید و با تماس با پشتیبانی فروشگاه سفارش خود را پیگیری و در صورت کسر مبلغ از حساب شما، وجه شما ارجاع داده خواهد شد و یا بصورت اتوماتیک بعد از ۷۲ ساعت وجه بصورت خودکار به حساب شما بازخواهد گشت.

آیا می توان محصولی را که در سایت نیست درخواست کرد؟

بله در صورتی که محصول مورد نظر شما مرتبط با حوزه کاری ما باشد شما می توانید نوع و مدل محصول خود را به ما اعلام نموده تا در صورت امکان محصول مورد نظر شما تهیه و یا به روی سایت قرار بگیرد.

من به چه شکل می توانم سفارش خود را رهگیری نمایم؟

در صورتی که در تهران هستید و سوال و یا مشکلی در سفارش شما وجود دارد شما می توانید با تماس با پشتیبانی مشکل خود را مطرح و سفارشتان را پیگیری نمایید.

در صورتی که در شهر های دیگر ایران ساکن هستید و سفارش خود را ثبت نموده اید، می توانید از طریق پنل کاربری خود سفارشتان را پیگیری نموده و یا با انتخاب گزینه اطلاع رسانی پیامکی روند انجام سفارش خود را پیگیری نمایید.

لازم به ذکر است کد رهگیری پستی سفارشات شهر های مختلف بعد از ارسال در همان روز بصورت ایمیلی و پیامکی ارسال خواهد شد.

برای خرید محصولی که در سایت ناموجود است چه اقدامی باید کرد؟

در صورتی که محصولی مورد نظر شما در سایت ناموجود باشد، می توانید با تماس با پشتیبانی فروشگاه (ایمیلی و یا تلفنی) از زمان موجود شدن محصول مورد نظرتان با خبر شوید.

پس از ثبت سفارش و همچنین دریافت کد رهگیری سفارش در سایت، سفارش خود را بعد از چند روز هنوز دریافت نکرده ام،چگونه پیگیری کنم؟

با توجه به اینکه گاهی در سیستم پستی مشکلاتی پیش می آید امکان دارد سفارشات دیرتر به دست مشتریان عزیز برسد و گاهی بدلیل مشکلاتی همچون در محل نبودن و یا … مرسوله مرجوع می شود، در صورت وقوع مشکلات مذکور، به کمک تماس تلفنی با کیت لاین و یا با ارسال ایمیل، به فروشگاه اطلاع دهید تا سفارش شماپیگیری و دوباره ارسال شود.

آیا موجودی انبار در سایت به روز است؟

بله موجودی تمامی محصولات در سایت هر لحظه به روز می شود.


دفتر مرکزی:

۰۲۱-۷۲۱۱۳

مرکز امور مشتریان:

۰۲۱-۷۲۱۱۳

زمان پاسخگویی:

شنبه تا چهارشنبه ۸:۴۵ تا ۲۲
پنجشنبه و جمعه ۸:۴۵ تا ۱۸