شماره پشتیبانی: ۷۲۱۱۳-۰۲۱
بشر به انگیزه در زندگی و کار پیش خواهد رفت...

ایده پیدایش سایت کیت لاین ایجاد بازاری متنوع و کامل است که پاسخگوی نیاز مخاطبان به ابزار آلات، تجهیزات و ملزومات پخت‌وپز و پذیرایی در مقیاس صنعتی باشد.

کیت لاین همیشه و همه جا در کنار شماست، هر کجای کشور که هستید در همه ساعات شبانه روز امکان خرید برای شما مهیاست. ما در سایت کیت لاین، اصالت کالا و قیمت مناسب آنرا ضمانت میکنیم.

شما در کیت لاین به آخرین دستاوردها و محصولات حوزه پذیرایی و مهمان نوازی در سطح بین المللی دسترسی خواهید داشت. کیت لاین این امکان را برای شما فراهم می آورد که بدون اتلاف وقت و انرژی در خیابان‌های شلوغ و پرترافیک شهر بتوانید خریدی لذت بخش، دقیق و مطمئن داشته باشید. 

کیت لاین هدفی فراتر از فروش کالا درنظر دارد. ما در این سایت با ارائه توضیحات و معرفی اجمالی هر محصول در کنار شما خواهیم بود، تا اطلاعات شما را نسبت به کاربرد و خصوصیات محصولات این عرصه کامل کنیم.

kitchentech

سایت کیت لاین از دل شرکت رسام تک آشپزخانه kitchen tech ، با سابقه ی طولانی در تجهیز و راه‌اندازی رستوران‌ها و واحدهای پذیرایی، از پایه تا پایان پدید آمد. ما در این سایت از دانش فنی روز در تاًمین و معرفی ابزار تخصصی و کارا در صنعت غذا بهره‌گرفته‌ایم تا در کوتاه‌ترین زمان ممکن نیاز رستوران‌ها، کافه‌ها و آشپزخانه‌ها را در کامل ترین مجموعه تخصصی آنلاین به دست مدیران و صاحبان رستوران‌ها و هتل‌ها برسانیم.