شماره پشتیبانی: ۷۲۱۱۳-۰۲۱
بشر به انگیزه در زندگی و کار پیش خواهد رفت...

انگیزه‌ی پیدایش سایت کیت‌لاین فراهم آوردن آشپزخانه‌ی مجللی است که در دسترس است و هرچه بخواهید دارد. می‌توانید ابزاری را بردارید که سرآشپز گوردن رمضی در دست دارد و چاقوی مخصوص فیله کردن را در گوشت می‌سرانید. از نرمی و ثبات حرکت لذت ببرید.

انگیزه کیت‌لاین آن است که چاقو اگر می‌خواهید بخرید. ساعت‌ها پیاده در خیابان‌های دودگرفته و مزدحم پایین شهر و میانه‌ی شهر تهران سرنگردانید و سرانجام گیر چاقویی بیفتید که نه در دست سرآشپزان است و نه اساسا ضمانتی برای اصالتش است.

انگیزه کیت‌لاین بخشیدن آسایش خاطر به شماست که قیمت بهترین ابزار کار آشپزی و رستوران داری و هتل داریش منصفانه است ... بخشیدن آسایتش از آن که اگر رستوران دارید، در هر کجای این خاک که باشید ... حال در دورترین نقطه سیستان یا گیلان و یا کردستان، با گردشی راحت در سایت کیت‌لاین هرآنچه بخواهید برمیدارید.

انگیزه کیت‌لاین آن است که اگر در سایت گشتید و وسیله‌ای دیدید که نمیشناختید، یا نمیدانستید که کاربرد درستش چیست، توضیح مختصر و مفیدی راجع به آن در اختیار شما قرار دهد.

kitchentech

سایت کیت‌لاین از دل شرکت رسام تک آشپزخانه Kitchentech با سابقه طولانی در تجهیز و برپایی از پایه تا پایان رستوران‌ها پدید آمده است. ما در این سایت از دانش فنی روز در تامین و معرفی ابزار تخصصی و کارا در صنعت غذا بهره گرفته‌ایم تا در کوتاه‌ترین زمان ممکن نیاز تجهیز رستوران و آشپزخانه‌ها را در کاملترین مجموعه تخصصی آنلاین به دست مدیران و صاحبان رستوران‌ها و هتل‌ها برسانیم.