بشر به انگیزه در زند‌گی و کار پیش خواهد رفت.

 

انگیزه‌یِ پیدایشِ سایتِ کیت‌لاین فراهم‌آوردنِ آشپزخانه‌یِ مجللی‌ست که در دسترس است و هر چه بخواهید دارد. می‌توانید ابزاری را بردارید که سرآشپز گوردِن رَمضی در دست دارد و چاقوی مخصوصِ فیله‌کردن را که در گوشت می‌سُرانید، از نرمی و ثباتِ حرکت لذت ببرید.

انگیزه‌ی کیت‌لاین آن است که، چاقو اگر می‌خواهید بخرید، ساعت‌ها پیاده در خیابان‌هایِ دودگرفته‌ و مُزدحَمِ پایین‌شهر و میانه‌یِ شهرِ تهران سر نرگردانید و سرانجام گیرِ چاقویی بیفتید که نه در دستِ سرآشپزان است و نه اساساً ضمانتی بر اصالتش است.

انگیزه‌ی کیت‌لاین بخشیدنِ آسایشِ خاطر به شماست که قیمتِ بهترین ابزارِ کارِ آشپزی و رستوران‌داری و هتل‌داریش منصفانه است... بخشیدنِ آسایش از آن که اگر رستوران دارید، در هر کجایِ این خاک که باشد... حال در دورترین نقطه‌ی سیستان یا گیلان یا کردستان، با گردشی راحت در سایتِ کیت‌لاین هر آن‌چه بخواهید برمی‌دارید.

انگیزه آن است که اگر در سایت گشتید و وسیله‌ای دیدید که نمی‌شناختید، یا نمی‌دانستید کاربردِ واقعیش چیست، توضیحِ مختصر و مفیدی برای آشنایی هست.

انگیزه‌ی ما ارتقا فرهنگ و آگاهی از دست‌آوردهایِ روزِ جهان در زمینه‌های میهمان‌نوازی و پذیرایی از مشتریان است.

سایت کیت‌لاین از دلِ شرکتِ رسام تَکِ آشپزخانه KitchenTech، با سابقه‌ی طولانی در تجهیز و برپاییِ، از پایه تا پایانِ، رستوران‌ها پدید آمد. ما در این سایت از دانشِ فنی روز در تامین و معرفیِ ابزارِ تخصصی و کارا در صنعتِ غذا بهره گرفته‌ایم تا در کوتاه‌ترین زمان ممکن نیازِ تجهیزیِ رستوران‌ها و آشپزخانه‌ها را در کامل‌ترین مجموعه‌ی تخصصی آنلاین به دست مدیران و صاحبانِ رستوران‌ها و هتل‌ها برسانیم.

سایت کیت‌لاین، علاوه بر ارائه‌ی کالاهایِ باکیفیت و بهینه، با ایجادِ مجله‌ی تخصصیِ آنلاین تجربیاتِ و دانشِ متخصصانِ خود را نیز در اختیارِ مخاطبان قرار می‌دهد.

kitline about us